VZ530 Vakantiehuis Burgh-Haamstede
- Zoek & Boek
- VZ530 Vakantiehuis Burgh-Haamstede
Vakantiehuis voor 8 personen in natuurgebied op Camping de Duinhoeve in Burgh-Haamstede
In het prachtige natuurgebied de Kop van Schouwen bij Burgh-Haamstede kunt u dit comfortabele 8-persoons vakantiehuis met nieuwe keuken op Camping de Duinhoeve huren. U bevindt zich zowel bij het bos als bij het strand en naast lange fietstochten of mooie wandelingen om de omgeving te ontdekken, kunt u ook van de zee genieten. Of u nu wilt zonnebaden of watersport wilt bedrijven, het kan allemaal.Op de begane grond bevindt zich de woonkamer met eethoek, de keuken en de badkamer met douche en toilet. In de keuken zijn aanwezig bestek, koffiezetapparaat, waterkoker en een 4-pits gasstel. De woonkamer heeft grote ramen die uitzicht bieden op de ruime omheinde tuin met zonovergoten terras. De ligstoelen staan al voor u klaar.
Op de eerste verdieping bevinden zich de slaapkamers en een extra toilet. De ruime masterbedroom is voorzien van een tweepersoons boxspring (160x200), er is ruimte om een babybedje te plaatsen. Daarnaast zijn er nog drie slaapkamers met twee eenpersoonsbedden (90x200). Alle bedden zijn voorzien van kussens en eenpersoons dekbedden.
Goed om te weten
- Bedlinnen zelf meenemen, er is een mogelijkheid om dit optioneel bij te huren.
- Keukenlinnen zelf meenemen.
- Badlinnen zelf meenemen, er is een mogelijkheid om dit optioneel bij te huren.
Renesse
Een bruisende kuststad waar u terecht kunt voor gezelligheid, levendig uitgaansleven, hippe winkels en zonnige terrasjes. In de zomer worden er vele activiteiten georganiseerd, het programma vindt u terug op www.renesseaanzee.nl
Niet alleen in de zomer maar ook in het voor- en najaar is het goed toeven in Renesse. Geniet er in één van de vele restaurants van verse mosselen, Oosterscheldekreeft en de vele andere streekproducten.
Renesse biedt ook mogelijkheden voor paardenliefhebbers, u kunt er paarden huren en mooie ritten maken door bossen, duinen en langs het strand.
Zierikzee
U vindt op Schouwen-Duiveland zeer veel gezellige en karakteristieke stadjes en dorpen en de meeste hebben nog steeds hun authentieke eigenschappen. De hoofdstad van het eiland, Zierikzee, heeft door de opbrengsten van de handel, nijverheid en visserij een rijk verleden opgebouwd en dat toont zich in de vele monumenten. Het Poortencomplex, de Grote Kerk, de Dikke Toren en de haven zullen u zeker kunnen bekoren. Maar daarnaast is Zierikzee bovenal een gezellige stad met vele terrasjes en winkeltjes.
Watersnoodmuseum Ouwerkerk
Breng een bezoek aan het Watersnoodmuseum in Ouwerkerk. Het museum toont een indrukwekkend beeld van de ramp in 1953, welke een grote stempel heeft gedrukt op de geschiedenis van Zeeland en Nederland. De ramp was de directe aanleiding voor het uitvoeren van het Deltaplan. De Oesterdam is specifiek aangelegd om Bergen op Zoom te vrijwaren van overstromingen.
Deltapark Neeltje Jans
Om de ramp van 1953 te voorkomen zijn de Deltawerken uitgevoerd. Het deltapark Neeltje Jans geeft u een indruk van de werken en de kracht van de zee. Maar het is niet alleen techniek die hier te aanschouwen is, er is ook een zeeleeuwenshow, een aquarium en een waterpark. Voor elk wat wils, jong en oud.
Tips en trips:
- Middelburg
- Renesse
- Kasteel van Haamstede
- Vuurtoren van Haamstede
- Nationaalpark de Oosterschelde
- Uithaven Kamperland
- Berkenhof’s Tropical Zoo
- Port Zélande
- Indoorspeelplaats Ut Knienol
- Recreatiepark ‘t Lapje
- Kinderkermis ’t Kraayenest
- Klimbos Zeeuwse Helden
Lage des Hauses dicht am Strand
September 2021 - Sebastian F.
Onze gasten geven deze accommodatie gemiddeld een 7,5. Hiernaast een overzicht van de laatste 1 recensies.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.